Купити крейду будівельну у мішках за низькими цінами у Львові
Крейда будівельна Львів та області її застосування
Крейда будівельна - це м'який розсипчастий білий порошок, що складається з найдрібніших частинок гірської породи карбонат кальцію. Крейда на 99% складається з даної речовини.
З вигляду являє собою порошкоподібний продукт білого кольору з розміром частинок менше 100 мкм. Необхідно домелених до крупності частинок не більше 20 мкм для застосування в лакофарбової, гумотехнічної та ін. галузях промисловості.
Твердість крейди за шкалою Мооса не перевищує 2, тому оптимальним в цьому випадку буде використовувати подрібнювач - дезинтегратор, що працює в замкнутій схемі помелу з сепарацій.
Перевага крейди в тому, що вона не вимагає особливих витрат при видобутку і переробці і є екологічно чистим продуктом. Природні запаси крейди в більшості країн Європи і на пострадянському просторі практично невичерпні. Найчастіше крейда будівельна Львів виробляється сухим способом шляхом перемелювання.Де застосовується крейда
- У папероробній галузі.
- У виробництві будівельних і оздоблювальних матеріалів, сухих сумішей, штукатурок, шпаклівок.
- В полімерній промисловості для отримання профільно-погонажних виробів (в віконних профілях, сайдингах, трубах з ПВХ масова частка крейди досягає 20%).
- У виробництві гумових технічних виробів (наприклад, при виготовленні шин).
- В аграрному секторі - для вапнування кислих ґрунтів (розкислювальна здатність крейди на 30% вище, ніж у вапняних добрив).
- У виробництві фарб і емульсій (вміст крейди до 20%).
- У скляної промисловості і цементному виробництві.
- У складі оболонок силових кабелів.
- У виготовленні кормів та вітамінних добавок для худоби і птахів.
Побілка стін і стелі крейдою у Львові
Для приготування побілки потрібно знати, що витрата крейди на 1 л води становить близько 800 г. Для фарбування 10 м² приготуйте:
- 60 г мила господарського;
- 90 г клею столярного;
- 2300 г крейди;
- 4 л води.
У теплій воді розчиніть клей і додайте натерте (наструганное) мило. Всі інгредієнти добре змішайте до повного зникнення грудочок. На закінчення всипте крейду. Отриманий розчин перемішайте, процідіть, скориставшись капроновою панчохою. Для отримання білого кольору можна додати 17 г синьки ультрамарин.
Перевірити якість приготованого розчину можна шляхом занурення в нього ножа. Якщо по лезу розчин стікає повністю без залишків, це говорить про те, що в суміш потрібно додати крейду. У результаті повинна вийти така консистенція, яка не буде повністю оголяти металеву частину ножа. Щоб не переборщити з крейдою, засинайте її невеликими порціями.
Для побілки крейдою використовують:
- кисть натуральну або валик з ванночкою для нього;
- пилосос або розпилювач.
Перед нанесенням побілки перемішайте розчин. Потім валиком приступайте до нанесення суміші. Не забувайте інструментом пройтися по ванночці для видалення надлишків побілки. Інакше на поверхні утворюються патьоки. Обробивши всі стіни і стелю 1 раз, дайте побілці просохнути. На просохлий перший шар нанесіть другий.
Якщо забарвлення здійснюється пензлем, його попередньо замочують у теплій воді. Наносять суміш першого шару в напрямку від вікна, а другий - в протилежному. Таке нанесення не залишає слідів від кисті.
Здійснюючи побілку механізованими засобами, наносять шари плавними круговими рухами. Розпилюють побілку в цьому варіанті на відстані від поверхні 70-100 см. Для отримання якісно пофарбованих стін і стелі побілка може наноситися в 4 шари.
Завдяки таким простим рекомендаціям можна з легкістю і без величезних витрат освіжити свій житловий простір. Якісно виконана робота буде радувати око не один рік.
Змішування крейди і клею для побілки
Як правило, побілку багато хто виробляють без клею. Просто беруть потрібну кількість крейди, розводять її водою, додають деяку кількість синьки для додання білизни і отриманий розчин розпилюють пилососом. Деякі вважають за краще фарбувати стелю вододисперсійною фарбою. Однак багатьом застосування вододисперсійною фарби здається дорогим задоволенням, а крейдяний розчин занадто неміцний, і саме тому ми пропонуємо додати клей в побілочний розчин. Рецепт приготування колера виглядає наступним чином. Спочатку треба розвести до потрібної густоти крейду. Густота повинна визначатися так: палиця, опущена в розчин, повинна рівномірно фарбуватися, а рідина з неї повинна стікати тонкою цівкою. Після цього крейдяний розчин треба підсинити. Слід уникати надмірної концентрації клею, так як склад при висиханні матиме схильність тріскатися і блищати.
Ось найбільш оптимальне співвідношення:
Крейда просіяна 1000
Ультрамарин до 40
клей 60-80
вода 3000
Для цього береться синька (ультрамарин), яка розводиться водою до густоти молока і проціджується через дрібне сито. Потім розчин ультрамарину тонкою цівкою додається в крейдяний розчин. Розчин при цьому треба ретельно перемішувати, щоб синька добре розійшлася, і зупинитися, коли колір стане трохи синюватим. Попутно можна також перевірити колір, якщо нанести трохи розчину на скло або жестянку і нагріти над вогнем. Слід врахувати, що розчин повинен бути густіше, ніж потрібно для роботи, так як треба ще додавати клей. Для цього плитковий порошковий клей або ПВА треба розвести водою і додати в побілочний склад. Для того щоб клей краще розмішувати, його слід злегка підігріти. Гарячий клей, потрапляючи в холодний розчин, сильно згущується, однак при розмішуванні швидко набуває потрібну ступінь густоти.
Робочий процес - поетапно
В першу чергу, необхідно розкреслити стіни і стелю на кілька секторів, які ви будете обробляти поступово. Найкраще починати від вікна, просуваючись до дверей. Якщо ви працюєте валиком: використовуйте довгу ручку, якщо побілка проводиться пензлем - краще змайструвати невеликі ліси, які дозволять пересуватися по більшій частині кімнати.
Після того, як було завдано розчин на стіни і стелю, слід дочекатися, поки підсохне перший шар і обробити поверхню ще раз. У деяких випадках, може трапитися так, що наносити доведеться ще раз: нерівна стеля і невеликий досвід в побілці позначиться на якості робіт. При утворенні крапель на стелі чи стіні необхідно за допомогою підручного інструменту розкачати їх по поверхні.
Рівномірний розподіл крейдяного розчину призводить до найкращого результату - тому, дуже важливо, не поспішати, працювати послідовно.
Нагадуємо – якісну будівельну крейду у Львові, ціна якої вас приємно здивує, так само як і інші будматеріали, ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.